همه روزه از ۷:۳۰ الی ۱۳ و ۱۵ الی ۱۹ به غیر از روزهای تعطیل
کرمان| شهربابک | خیابان منتظری | نرسیده به میدان مادر

رسالت فولاد تک سازه

هدف فولاد تک سازه سازه افزایش تولیدات و فعالیت خود در زمینه سوله سازی و ساخت سوله در سراسر کشور و صادرات به منطور کارآفرینی و کاهش هزینه های ساخت و اجرا با بهره گیری از تکنولوژی روز و دانش فنی سوله خرپایی می باشد. فولاد تک سازه ایجاد فضای رقابتی و فرصت یکسان نسبت به کارفرمایان، پیمانکاران و مشاوران جهت انعقاد قرارداد و همکاری و اجرای پروژه های مربوط به سوله و سازه های فلزی را سرلوحه خود قرار داده و مهمترین هدف خویش را تولید محصولات سوله و جرثقیل خرپایی با کیفیت ار لحاظ مشخصات فنی دقیق اجرائی و زیبایی و اقتصادی سوله در راستای رضایتمندی مشتری دانسته و امید است در ضمینه صنعت سوله و جرثقیل خرپایی گامی موثر جهت ارتقاع سطح فنی و کیفی و عملی برداشته و ناظر بهبود و پیشرفت کشور در این صنعت باشیم. فولاد تک سازه به کیفیت و عرضه محصولات خود در سراسر کشور و کشور های همسایه می کوشد.

تاریخچه فولاد تک سازه

فولاد تک سازه در زمینه طراحی، ساخت و نصب سوله های فلزی خرپایی و ساخت جرثقیل سقفی با نام تجاری FTS در سال ۱۳۹۲ شروع به فعالیت نمود و در چشم انداز و رسالت پیش بینی شده خود در زمینه بهره گیری از فن آوری های نوین و دانش فنی و تخصصی در زمینه سوله، ساخت سوله، بهترین قیمت سوله، پرسنل خود در راستای ارتقاع کیفیت محصولات سوله خود و رضایت مندی مشتریان و کارفرمایان گام برداشته و نگرش خود را مبتنی بر استقرار سیستم های نوین فنی سوله سازی، اجرایی و برنامه ریزی هدفمند و اقتصادی قرار داده تا به بهترین شکل ممکن فعالیت خود را در صنعت سوله در سطح کشور و جهان ارائه کند.

فرآیند عقد قرارداد

۱.تماس اولیه با کارشناسان فولاد تک سازه

در گام اول شما میبایست از طریق یکی از راه های ارتباطی با کارشناسان ما ارتباط برقرار نموده و اطلاعات اولیه از پروژه مورد نظر را در اختیار کارشناسان فولاد تک سازه قرار داده و از خدمات مشاوره ما بهره مند شوید.

۲.ارائه نقشه های اولیه توسط کارفرما

پس از توافق اولیه ، تیم فولاد تک سازه اطلاعات دقیق و کاملتری راجع به جزئیات و بودجه مدنظرتان را از شما دریافت میکنند. در این مرحله کار وارد مرحله ی طراحی نقشه و ارزیابی موارد مورد نیاز می شود. مهندسین و طراحان باتجربه ی فولاد تک سازه در تمامی مراحل طراحی و ساخت سازه ی مورد نظرتان همواره همراهی، پیگیری و پشتیبانی خود از شما را دریغ نخواهند کرد.

۳.ارائه قیمت و طراحی اولیه

در گام بعدی تیم طراح ما یک یا چند طرح اولیه به همراه مواد مصرفی و قیمت اولیه جهت ارزیابی به شما ارائه مینماید.


۴.ثبت درخواست ساخت سوله

پس از بررسی نقشه های ارائه شده و انتخاب یکی از آن ها، تیم ما برای نهایی کردن نقشه ها و قرارداد مبلغی را به عنوان ودیعه از شما دریافت می کنند. این مبلغ در پرونده ی قرارداد شما ثبت شده و در زمان تصفیه حساب نهایی از مبلغ قرارداد کسر خواهد شد.

۵.عقد قرارداد

پس از ثبت درخواست توسط شما ، تیم حقوقی فولاد تک سازه به صورت حضوری برای عقد قرارداد در محل مورد نظر شما حاضر میگردد و فرآیند عقد قرارداد صورت میپذیرد.

۶.اجرای پروژه

پس از عقد قرارداد مراحل ساخت در مدت زمان توافق شده با دقت و سرعت انجام میگیرد و پروژه در زمان مقرر تحویل میگردد.

ورود


ورود
ویرایش شماره
ارسال کد
ورود از طریق ایمیلورود
ویرایش ایمیل

ارسال کد
ورود از طریق شماره تلفن همراه
تمامی حقوق این سایت متعلق به فولاد تک ساز می باشد.